Destiny 2: Jak przygotować się na dodatek Królowa Czarownic (2023)

Destiny 2: Jak przygotować się na dodatek Królowa Czarownic (1)

Kolejne rozszerzenie Destiny 2,Destiny 2: Królowa Czarownic, już prawie tu jest. Premiera DLC The Witch Queen, zaplanowana na 22 lutego 2022 r., skupi się na Savathûn i jej wojownikach Lucent Brood Hive, z których wielu zostało nasyconych mocą tego samego Światła, jakie dzierżą Strażnicy Ostatniego Miasta. Nie jest jasne, w jaki sposób Savathûn zdołał ukraść Światło, ale jedno jest pewne: Królowa Czarownic i jej Świecące Potomstwo stanowią jedno z najniebezpieczniejszych zagrożeń, z jakimi kiedykolwiek musieli się zmierzyć Strażnicy.

Aby mieć największe szanse na pokonanie Savathûn i jej sił, będziesz musiał wykonać pewne czynności w Destiny 2, aby przygotować się na dodatek The Witch Queen. Oto zestawienie wszystkiego, co powinieneś zrobić, aby przygotować się na DLC w tygodniach poprzedzających jego pojawienie się.

Grind for God rzuca się na broń Destiny 2 z roku 4

Destiny 2: Jak przygotować się na dodatek Królowa Czarownic (2)

Twoim priorytetem numer 1 przed premierą Destiny 2: Królowa Czarownic powinna być próba zdobycia jak największej liczby boskich rzutów (idealnych kombinacji cech) broni roku 4 z sezonów 12–15. Obejmuje to wszystko, co jest dostępne dzięki dekodowaniu engramów umbralnych w H.E.L.M., a także całą broń, którą masz szansę zdobyć, kończąc mecze na listach odtwarzania Straż Przednia, Tygiel i Gambit. Broń sezonowa roku 4 nie będzie już dostępna po premierze Królowej Czarownic, więc teraz jest czas, aby ją zdobyć, zanim znikną. Istnieje również ryzyko, że zdobycie broni specyficznej dla danej playlisty będzie trudniejsze, ponieważ Bungie może dodać więcej broni do puli łupów z każdej playlisty.

Oto lista najlepszych broni z Destiny 2, rok 4, a także ich boskie rzuty. Pamiętaj, że do dekodowania engramów umbralnych na broń z sezonów 12–15 będziesz potrzebować Trajektorii paralaksy, którą zdobywa się, wykonując czynności w trakcie gry.

 • Ogłuszający szept (S12, Ambitny zabójca/Szaleństwo)
 • Nadzwyczajne wykonanie (S13, Overflow/Frenzy)
 • Gwintowana igła (S13, kabura z automatycznym ładowaniem/broń Vorpal)
 • Kod zapłonu (S14, Slideshot/Broń Vorpal)
 • Gridskipper (S14, Rozgrzewka/Szaleństwo)
 • Przypływ Chromy (S14, Szał Żywienia/Szaleństwo)
 • Lis (S15, Banita/Nagrobek)
 • Królewskie wejście (awangarda, automatycznie ładująca się kabura/trwałe wrażenie)
 • Pusty statek (Straż Przednia, Kabura z automatycznym ładowaniem / Przerwa zakłócająca)
 • Przywódca-Sługa (Gambit, Szybki Uderzenie/Jeden za Wszystkich)

Aby głębiej poznać najlepsze bronie i możliwości z Roku 4, w tym drobne atuty najwyższego poziomu, takie jak Oślepiające Granaty, zapoznaj się z naszym podsumowaniemnajlepszy sezon broni wybranych,najlepsza broń Sezonu Splicera, oraznajlepsza broń Sezonu Zagubionych.

Grinduj, aby zdobyć zbroję o wysokich statystykach

Oprócz szlifowania broni wylosowanej przez boga z roku 4, powinieneś także skupić się na zdobyciu zbroi o wysokich statystykach, jeśli jeszcze jej nie masz. Dobry zestaw zbroi z wysokimi statystykami jest kluczem do stworzenia jednego z nichnajlepsze kompilacje Destiny 2a kiedy w The Witch Queen zrobi się ciężko, zbroja o wysokich statystykach pomoże ci poruszać się szybciej, dłużej pozostać przy życiu i szybko regenerować umiejętności.

Istnieje kilka różnych sposobów na zdobycie pancerza o wysokich statystykach. Kończenie spotkań w najazdach takich jakKrypta SzkłaalboGłęboka kamienna kryptaczęsto upuści elementy zbroi z dużą liczbą punktów statystyk, podobnie jak spotkania w Lochach, takie jak Proroctwo. Możesz także zdobyć zbroję o wysokich statystykach, grając w „Legendną” wersję aktywności, takich jak Dares of Eternity. Dekodowanie engramów umbralnych z naciskiem poziomu 3 na zbroję o wysokich statystykach jest również skuteczne. Możesz nawet zwiększyć prawdopodobieństwo, że pancerz wypadający ze standardowych działań, takich jak szturmy Straży Przedniej lub mecze w Tyglu, będzie miał wysokie statystyki, używając modów Płatnerza na swoim Duchu.

Wydaj swoje materiały rusznikarskie

Destiny 2: Jak przygotować się na dodatek Królowa Czarownic (4)

Wnajnowszy wpis na bloguBungie potwierdziło, że po premierze Królowej Czarownic materiały rusznikarskie i telemetrie broni zostaną usunięte z gry i że Banshee-44 w Wieży nie będzie już ich akceptować. Idąc dalej, gracze będą musieli ukończyć zlecenia Banshee-44, jeśli chcą poprawić swoją reputację u niego i otrzymać dropy z broni.

Dlatego powinieneśnatychmiastwydaj wszystkie swoje Materiały Rusznikarskie i Telemetrię Broni, dopóki są jeszcze przydatne. Jeśli grasz przez długi czas i zgromadziłeś tysiące materiałów rusznikarskich, w ten sposób będziesz mógł zdobyć mnóstwo zrzutów broni. Trzeba przyznać, że światowa pula łupówrobimasz dużo kiepskiej broni, ale masz przyzwoitą szansę na zdobycie klejnotów, jeśli masz dużo waluty do wydania. Oto kilka broni rzuconych przez bogów, na które powinieneś zwrócić uwagę, oddając wszystkie swoje materiały rusznikarskie:

 • Wieczny Blazon (szybkie uderzenie/przerwa w zakłóceniu)
 • Spadająca gilotyna (Bezlitosne uderzenia/Wirowe ostrze)
 • Nocna straż (pociski szybkiego trafienia/wybuchowe)
 • Działanie prawne II (Szaleństwo karmienia/Szaleństwo)
 • IKELOS_SMG_V1.0.2 (Wykrywacz zagrożeń/W otoczeniu)
 • Truthteller (kabura z automatycznym ładowaniem/przerwa zakłócająca)
 • Kto pierwszy wszedł, ostatni wyszedł (kabura z automatycznym ładowaniem/broń Vorpal)
 • Współrzędne kartezjańskie (pod ciśnieniem/broń wirowa)

Kompletuj i zapisuj zlecenia

Destiny 2: Jak przygotować się na dodatek Królowa Czarownic (5)

Szlifowanie zleceń i zapisywanie ich do premiery kolejnych rozszerzeń nigdy nie było szczególnie zabawną częścią rozgrywki w Destiny, ale ostatecznie jest to najlepszy sposób na zapewnienie sobie ogromnego zastrzyku PD, gdy zdobędziesz artefakt sezonowy na początku Królowej Czarownic. Oddając dziesiątki ukończonych zleceń na raz, natychmiast zapewnisz sobie kilka wzrostów poziomu mocy, a jednocześnie uzyskasz dostęp do niektórych modyfikacji artefaktów, które będą dostępne w sezonie 16 premiery The Witch Queen. Będziesz także miał dostęp do niektórych modyfikacji artefaktów. będziesz musiał spędzać mniej czasu po zdobyciu Królowej Czarownic na zdobywaniu PD, aby zdobywać kolejne poziomy, co pozwoli ci skupić się na wykonywaniu zadań, polowaniu na nowe zrzuty broni i przygotowaniach do Nalotu Królowej Czarownic, który rozpocznie się 5 marca 2022 r.

Aby uzyskać optymalne zyski PD, powinieneś najpierw skupić się na ukończeniu i zapisaniu cotygodniowych zleceń, ponieważ zapewniają one więcej PD. Następnie możesz wypełnić resztę swojego ekwipunku codziennymi zleceniami, które zapewniają mniej PD, ale są również łatwiejsze do wykonania i są liczniejsze. Najlepsze nagrody, które należy traktować priorytetowo, obejmują:

 • Cotygodniowe zlecenia od Eris (Księżyc)
 • Cotygodniowe zlecenia z Pulpitu (Księżyc)
 • Cotygodniowe zlecenia od Variksa (Europa)
 • Cotygodniowe zlecenia od Shaw Han (Kosmodrom)
 • Cotygodniowe zlecenia klanowe z Hawthorne (Wieża)
 • Cotygodniowe zlecenia Żelaznej Chorągwi od Saladyna (Wieża)

Zaopatrz się w materiały

Destiny 2: Jak przygotować się na dodatek Królowa Czarownic (6)

Na koniec warto zaopatrzyć się w materiały przed premierą Królowej Czarownic. Obejmuje to zarówno materiały planetarne, takie jak Odłamki Światła Zmierzchu i Mikrofazowa Sieć Danych, jak i materiały ulepszeniowe, takie jak Rdzenie Wzmocnienia, Pryzmaty Ulepszeń i Odłamki Ulepszeń. Te pierwsze można znaleźć w otwartych lokalizacjach Destiny 2 lub kupić od Pająka na Splątanym Brzegu, podczas gdy te drugie można zdobyć przede wszystkim poprzez wykonywanie czynności z playlisty i poprawianie swojej reputacji u dostawców. Materiały do ​​ulepszeń można także zdobyć, wykonując nocne szturmy na koniec gry, wykonując zlecenia rusznikarza Banshee-44 lub kupując je od Pająka.

Materiały planetarne są ważne przy zakupie modułów ulepszeń, które pozwalają ci poświęcić element wyposażenia wysokiego poziomu, aby nadać przedmiotowi niższego poziomu poziom mocy. Jest to przydatne do utrzymywania poziomu mocy najlepszych broni i zbroi na poziomie równym twojemu własnemu poziomowi mocy, a ponieważ w Królowej Czarownic będzie dostępny nowy limit poziomu mocy, do którego będziesz mógł się wspiąć, prawdopodobnie będziesz musiał kupić i użyć kilku ulepszeń Moduły w miarę zdobywania poziomów w całym DLC. Tymczasem materiały ulepszające są ważne przy opracowywaniu nowych broni i elementów zbroi. Broń mistrzowska zapewnia niewielki wzrost jednej ze statystyk, podczas gdy zbroja mistrzowska poprawia ogólne statystyki, jednocześnie umożliwiając wyposażenie potężnych modyfikacji zbroi.

Premiera Destiny 2: The Witch Queen planowana jest na 22 lutego 2022 roku.Destiny 2: Królowa Czarownic składa zamówienia w przedsprzedażysą już dostępne, więc jeśli chcesz otrzymać kopię rozszerzenia przed jego premierą, możesz to zrobić. Edycja standardowa DLC kosztuje 40 dolarów, ale są też droższe wersje, które zawierają ekskluzywne elementy dodatkowej zawartości.

Destiny 2: Jak przygotować się na dodatek Królowa Czarownic (7)Przetrwać Prawdę

Destiny 2: Królowa Czarownic

Odzyskaj Światło

Nadchodzące rozszerzenie Witch Queen przedstawia złowrogą Savathûn i jej potomstwo władającego Światłem Hive, które niewątpliwie okaże się najcięższym przeciwnikiem, z jakim stanęli dotychczas Strażnicy. Gracze mogą spodziewać się mnóstwa nowych łupów, wrogów, lokalizacji i nie tylko.

Pobierz biuletyn Windows Central

Wszystkie najnowsze wiadomości, recenzje i przewodniki dla zagorzałych fanów Windowsa i Xboxa.

Destiny 2: Jak przygotować się na dodatek Królowa Czarownic (8)

Brendana Lowry’ego

Brendan Lowry jest pisarzem Windows Central i absolwentem Uniwersytetu w Oakland, którego pasją są gry wideo, których jest zagorzałym fanem od dzieciństwa. Znajdziesz go piszącego recenzje, artykuły redakcyjne i zamieszczające ogólne relacje na wszystkich konsolach Xbox i PC. Podążaj za nimŚwiergot.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Pres. Carey Rath

Last Updated: 10/28/2023

Views: 6307

Rating: 4 / 5 (61 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Pres. Carey Rath

Birthday: 1997-03-06

Address: 14955 Ledner Trail, East Rodrickfort, NE 85127-8369

Phone: +18682428114917

Job: National Technology Representative

Hobby: Sand art, Drama, Web surfing, Cycling, Brazilian jiu-jitsu, Leather crafting, Creative writing

Introduction: My name is Pres. Carey Rath, I am a faithful, funny, vast, joyous, lively, brave, glamorous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.