Ile pieniędzy zarabia Peedi Crakk Najnowsze wynagrodzenie netto Peedi Crakk netto? 13 szczegółowych odpowiedzi - Abettes-culinary.com (2023)

Autostrada – Flipside ft. Pęknięcie Peediego

Autostrada – Flipside ft. Pęknięcie Peediego

Obrazy związane z tematemFreeway – Flipside z udziałem Peedi Crakk

Ile pieniędzy zarabia Peedi Crakk Najnowsze wynagrodzenie netto Peedi Crakk netto? 13 szczegółowych odpowiedzi - Abettes-culinary.com (1)

Zobacz więcej szczegółów na temat tego, ile pieniędzy zarabia Peedi Crakk Najnowsza pensja netto Peedi Crakk tutaj:

Peedi Crakk Net Worth 2022 – Statystyki zarobków, wynagrodzeń i zarobków

Peedi Crakk oszacował majątek netto na 2 miliony dolarów na rok 2022. Większość swojej fortuny zarobił dzięki pracy jako raper. Chociaż on…

+ Przeczytaj więcej tutaj

Źródło: www.golfnetworth.com

Data publikacji: 13.08.2022

Widok: 5537

Peedi Crakk Net Worth, Bio, Wiek, Urodziny, Wzrost, Żona

Jaka jest wartość netto Peedi Crakk? 5 milionów dolarów; Główne źródło dochodu? raper; Ile on zarabia? Nieznany ; Jak stał się tak bogaty? W trakcie recenzji.

+ Przeczytaj więcej tutaj

Źródło: deepbio.com

Data publikacji: 25.10.2021

Zobacz: 1483

Ile pieniędzy zarabia Peedi Crakk? Najnowsze… – 650.org

Sprawdźmy zaktualizowany raport wynagrodzeń netto Peedi Crakk 2021, który jest podany poniżej: Wynagrodzenie / dochód Peedi Crakk: rocznie: 4 000 000 USD

+ Zobacz więcej tutaj

Źródło: www.650.org

Data publikacji: 24.02.2021

Zobacz: 3640

Wartość netto Peedi Crakk 2022; Dochód, dziewczyna i biografia

Peedi Crakk, którego prawdziwe nazwisko to Peedi Peedi, jest znanym muzykiem. W 2022 roku wartość netto Peedi Crakk wyniesie 2 miliony dolarów.

+ Czytaj więcej

Źródło: networthgorilla.com

Data publikacji: 22.10.2021

Zobacz: 6380

Statystyki zarobków, wynagrodzeń i zarobków

Sprawdźmy wartość netto Peedi Crakk, który stał się tak popularny dzięki swoim niesamowitym rapom. Obecnie jest jednym z najlepiej zapowiadających się raperów w Ameryce.

Niesamowicie będzie sprawdzić jego wartość netto i raporty o dochodach zgodnie z najnowszymi danymi. Poznaj także drogę jego udanego życia.

Peedi Crack Net Worth

Szacunkowa wartość netto Peedi Crakk na 2022 rok wynosi 2 miliony dolarów. Większość swojej fortuny dorobił się na pracy jako raper. Jednak ma też różne źródła, dzięki którym może zarabiać coraz większe pieniądze.

W 2021 roku jego majątek netto oszacowano na około 1,2 miliona dolarów. Oznacza to, że do tej pory zarobił w tym roku ponad 800 000 $.

Zobacz także Terri Gibbs Wartość netto, dochód, wynagrodzenie, zarobki, biografia? Wszystkie odpowiedzi

Od 2022 roku roczna pensja Peedi Crakk wynosi 1 milion dolarów. Zależy to jednak od różnych czynników. Mógł uzyskać więcej możliwości w swoich albumach, rekomendacjach i sponsoringu w tym roku. W ten sposób może zarobić więcej pieniędzy.

Crakk jest obecnie sponsorem Amalgam Digital i G-Unit Philly. Ogólnie rzecz biorąc, zrobił silną karierę w świecie rapu i wciąż rośnie zbyt szybko.

Peedi Crakk Wartość netto i zarobki Statystyki Imię i nazwisko Peedi Crakk Wartość netto (2022) 2 miliony USD Wartość netto (2021) 1,2 miliona USD Wynagrodzenie (roczne) 1 milion USD Główne źródło dochodu Jako raper

Kim jest Peedi Crakk?

Peedi, który nazywa się Pedro Luis Zayas, to amerykański raper i członek State Property. Jest pochodzenia portorykańskiego. Peedi nie miał słodkiej miny na imprezie w 2005 roku, może potrzebować kwitnącej kariery rapera.

Ta osoba o unikatowym imieniu jest obecnie podpisana z Amalgam Digital i G-Unit Philadelphia. Peedi jest jednym z najbardziej niedocenianych raperów w Ameryce – w dużej mierze dzięki wielu wydarzeniom, które miał w 2005 roku.

Jednak dochodzi do siebie po tym i oczekuje się, że w przyszłości będzie w stanie wygrać każdą nagrodę.

Wczesne życie Peedi Crakk

Peedi pochodzi z Puerto Rico i urodził się w 1977 roku. Urodził się w metropolii Pensylwanii. Miał głębokie zainteresowanie muzyką od dzieciństwa.

Ale dopiero w 2001 roku jego zainteresowanie konkretnie rapowaniem wzrosło. Po tym pomyślnie otrzymał propozycję podpisania rekordów Roc-a-Fella w 2001 roku.

Nie byłby w stanie podpisać tej oferty, gdyby nie wsparcie swojego kolegi rapera i przyjaciela o imieniu Highway.

Pedro później wybrał imię Peedi Peedi, kiedy zdał sobie sprawę, że staje się szanowaną twarzą w świecie rapu.

Przeczytaj także: Wartość netto Hansa Zimmera 2022

Kariera Peediego Crakka

The North Philly MC dołączył do Roc-A-Fella Records w 2001 roku, wkrótce po powstaniu wytwórni, przy wsparciu Freewaya, przyjaciela Peediego od czasów liceum, który wcześniej pracował dla wytwórni za pośrednictwem Beanie Sigel i jego kontraktu z ekipą State Property. zajęty.

Debiutancki singiel Peedi Crakk „One for Peedi Crakk” znalazł się na liście R&B/Hip-Hop Top 40 w 2002 roku. Nadal występował gościnnie na albumach Roc-a-Fella, w tym The Blueprint²: The Gift & the Curse Jaya Z i Philadelphia Freeway autostradą.

Jego gościnne występy były niezmiennie doskonałe, a jego mixtape'y pomogły mu zdobyć zwolenników wśród fanów rapu ze Wschodniego Wybrzeża. Po zobaczeniu, jak daleko zaszedł w tak krótkim czasie, filadelfijski raper postanowił zmienić pseudonim na Peedi Peedi.

Jednak kariera Peediego została poważnie zahamowana przez dwa wydarzenia w 2005 roku. Własność państwowa została rozwiązana, a imperium Roc-a-Fella Records oficjalnie podzielone na dwie dywizje.

Jay-Z pozostał z Def Jam z połową udziałów, podczas gdy współzałożyciel Roc-a-Fella, Dame Dash, wziął drugą połowę i dołączył do Universal Records ze swoją Dame Dash Music Group.

Peedi odmówił dołączenia do Sigel i Dame Dash i był wolnym agentem przez kilka miesięcy, dopóki Jay-Z, który wkrótce potem został prezesem Def Jam i trzymał kolekcję Roc-a-Fella z wytwórnią, nie podpisał go.

Peedi rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim albumem Prince of the Roc, ale był on ciągle opóźniany.

Peedi pojawił się w debiutanckim solowym projekcie Roots, Game Theory, na ich singlu „Long Time” z 2006 roku. Wkrótce potem perkusista i lider Roots, ?Questlove, zaproponował Peediemu próbę z grupą. Peedi powiedział, że jest gotowy dołączyć do The Roots.

Drugi solowy album Peediego, Take Me Home, został odłożony na półkę po tym, jak jego wytwórnia odmówiła jego wydania. Peedi i Jay-Z stali się przeciwnikami, kiedy ujawnił, że wytwórnia wstrzymała jego album. W 2008 roku Peedi wydał kilka utworów Jay-Z-Diss poprzez ataki prasowe, zanim został zwolniony z kontraktu.

Peedi dołączył do internetowej wytwórni Amalgam Digital we wrześniu 2008 roku i planował wydać w tym miesiącu album zatytułowany Camel Face Hunting Season. Jego płyta została zmieniona i opóźniona po jej wydaniu.

Pierwotnie miał ukazać się 24 marca, ale został przesunięty na maj. Obecnie nie ma ustalonej daty premiery.

Przeczytaj także: Kesha Net Worth 2022

Życie osobiste Beedi Crakk

Choć nie zdradził imienia kobiety, Peedi będzie miał czterech synów, z którymi jest zamknięty. Zwykle dzieli się ze swoimi dziećmi, jak bardzo jest skryty i uwielbia słuchać ich plotek.

Zobacz także Carly Adams Wikipedia, wiek, biografia, wzrost, rodzina, Instagram? 195 Nowa odpowiedź

Ma zawsze zdrową matkę i nie podaje żadnych informacji o jego jakościowym analitycznym życiu.

Jednak zwykle nie ukrywał swojego pociągu do alkoholu i kobiet. Wspomniał o tej dwójce w kilku wywiadach i bardzo mu się to podoba.

Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś czytając ten artykuł o Peedi Crakk Peedi Peedi. Daj nam znać, co myślisz o jego wartości netto i statystykach zarobków. Doceniamy twoją informację zwrotną.

Czytaj dalej: Wartość netto Lil Mosey 2022

Peedi Crakk Net Worth, Bio, Wiek, Urodziny, Wzrost, Żona

Przeczytaj biografię Peedi Crakk, Wiki, wiek, urodziny, wzrost, żonę, rodzinę, wykształcenie, karierę, jak bogaty jest Peedi Crakk Wartość netto, dochód, majątek, wynagrodzenie, media społecznościowe, hobby i upodobania.

Kim jest Peedi Crakk?

Pedro Louis Zayas, powszechnie znany jako Peedi Crakk i Peedi Peedi, to amerykański raper pochodzenia portorykańskiego, który urodził się 25 września 1977 roku. Obecnie zajmuje kilka stanowisk, w szczególności w izraelskim trio rapowym State Property. Jest aktywnym członkiem State Property, a obecnie jest związany z Amalgam Digital i G-Unit Philly.

Wytwórnie: G-Unit Philly, Amalgam Digital, Roc-A-Fella, Def Jam.

Powiązane akty prawne: Własność państwowa, The Roots.

Jak bogaty będzie Peedi Crakk w 2022 roku?

Szacunkowa wartość netto Peedi Crakk wynosi od 1 miliona do 5 milionów dolarów. Zarobił dużo pieniędzy jako amerykański raper pochodzenia portorykańskiego. Tak więc całkowita wartość netto lub dochód netto Peedi Crakk wynosi około 5 000 000 USD.

Biografia Peediego Crakka

Prawdziwe imię Pedro Louis Zayas Pseudonim Peedi Peedi Płeć Mężczyzna Popularny jako raper Zawód Raper Kraj USA Religia Niedostępne

Peedi Crack Wiek i urodziny

Urodził się 25 września 1977 roku. Jego miejsce urodzenia to Filadelfia, Pensylwania, USA. Ludzie pytają, ile lat ma Peedi Crakk. Teraz ma 45 lat od 2022 roku. Dorastał w Stanach Zjednoczonych.

Data urodzenia 25 września 1977 Miejsce urodzenia Filadelfia, Pensylwania Obecny wiek 45 lat Urodziny 25 września Narodowość Amerykanin Dead or Alive? Wciąż żyje Data śmierci nie jest dostępna

Rozmiar pęknięcia Peedi i informacje o ciele

Ludzie pytają też, jak wysoki jest Peedi Crakk. Ale jego wysokość nie jest dostępna. Jego znak zodiaku to Waga.

Wzrost (w przybliżeniu) N/A Waga (w przybliżeniu) 64 kg Kolor oczu Czarne Kolor włosów Czarny Pochodzenie etniczne Biały Horoskop Waga Atrakcyjność Prosta

Żona i rodzina Peedi Crakk

Czy Peedi Crakk jest żonaty? To często zadawane pytanie. Ale stan cywilny i życie osobiste Peedi Crakk są nam nieznane.

Stan cywilny Weryfikacja daty małżeństwa Aby zaktualizować współmałżonka Aby zaktualizować romans z niedostępnym Synem (synami) niedostępnym Córka (dzieci) niedostępny Łącznie Dzieci niedostępne

Peedi Crakk Rodzice i rodzeństwo

Imię ojca do aktualizacji Imię matki do aktualizacji Brat(y) niedostępne Siostra(y) niedostępne Przyjaciel(e) niedostępne

Wartość netto Peedi Crakk: 5 milionów dolarów

Sprawdź szacunkowy dochód netto Peedi Crakk, całkowitą wartość netto, źródło dochodu, ile zarabia Peedi Crakk, szczegóły wynagrodzenia, odbiór samochodu itp.

Wartość netto w 2022 r. 5 mln USD dziennie Wynagrodzenie nieznane Wynagrodzenie miesięczne nieznane Wynagrodzenie roczne nieznane Źródło dochodu Kolekcja samochodów rapera niedostępna Weryfikacja wartości netto niezweryfikowana

Edukacja

Szkoła niedostępna Uczelnia niedostępna Uczelnia niedostępna Wyższe wykształcenie niedostępne Dyplom niedostępny

Kontakty i media społecznościowe

Adres domowy niedostępny Numer telefonu niedostępny E-mail niedostępny Profil na Instagramie Profil na Facebooku Profil na Twitterze Blog na YouTube

Często Zadawane Pytania

Jaka jest wartość netto Peedi Crakk? Główne źródło dochodu w wysokości 5 milionów dolarów? Raper ile zarabia? Nieznany Jak stał się tak bogaty? Sprawdzanie Jakie są jego najnowsze wiadomości? Sprawdzanie Jakie jest źródło informacji? Wikipedia, gazety, czasopisma, media społecznościowe.

Korzystaj z naszej szczegółowej Peedi Crakk Wiki i regularnie odwiedzaj naszą stronę internetową.

Wartość netto Peedi Crakk 2022; Dochód, dziewczyna i biografia

Kim jest Peedi Crakk?

Peedi Crakk, którego prawdziwe nazwisko to Pedro Louis Zayas, jest znanym muzykiem; Również Peedi Crakk to amerykański raper. Znany jest również jako Pedro Louis Zayas. Crakk to znana osobistość z Ameryki. Jest członkiem majątku państwowego. Peedi osiągnął ogromny sukces w życiu zawodowym. Jest pochodzenia portorykańskiego. Obecnie jest związany z Amalgam Digital i G-Unit Philly. W 2022 roku wartość netto Peedi Crakk wyniesie 2 miliony dolarów.

Zobacz także Dina Kupfer [Cbs13] Wiek, Wiki, Biografia, Wynagrodzenie, Mąż, Instagram? 13 Szczegółowa odpowiedź

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Peedi Crakk, zostań tam. Ile pensji, dzisiejsza wartość netto, biografia, Wiki, historia pracy, życie osobiste (wzrost, wiek, żona, dzieci, mama i tata, rodzeństwo) i wiele więcej, więc musisz zostać z nami, aby poznać interesujące fakty.

Prawdziwe imię i nazwisko: Pedro Louis Zayas Data urodzenia: 25 września 1977 Miejsce urodzenia: Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone Narodowość: Amerykanka Żona: nie Zawód: raper Peedi Crakk Wartość netto: 2 miliony dolarów

Wczesne życie

Peedi urodził się pod swoim prawdziwym nazwiskiem Pedro Louis Zayas 25 września 1977 roku w Filadelfii w stanie Pensylwania w Stanach Zjednoczonych. Znany jest również jako Peedi Peedi. Posiada obywatelstwo amerykańskie. Imiona ojca i matki Peedi Crakk są nieznane.

Przeczytaj także: Wartość netto Roba Minkoffa

Peedi Crakk studiował w Westinghouse Area Voc High School. Od najmłodszych lat interesował się muzyką. Chciał zostać zawodowym raperem.

Życie osobiste

Peedi Crakk nie jest jeszcze żonaty. Obecnie jest samotnym mężczyzną. Peedi nie ma żadnego związku. W swoim życiu nie ma dzieci. Peedi nie zniszczył swoich przeszłych romansów. W związku z tym poinformujemy Cię wkrótce, gdy informacje będą dostępne.

wiek, wzrost i wagę

W 2022 roku Peedi Crakk miał 44 lata. Jego rozmiar jest niedostępny. Jego waga jest niedostępna.

profesjonalne życie

Peedi rozpoczął swoją karierę zawodową w muzyce. Peedi jest członkiem State Property i jest obecnie związany z Amalgam Digital i G-Unit Philly. Wydał swój debiutancki singiel zatytułowany „One for Peedi Crakk”. Znajduje się na liście R&B/Hip-Hop Top 40.

Peedi Crakk pojawił się na różnych albumach Roc-a-Fella, w tym na The Blueprint Jaya-Z. Występował na albumach Roc-a-Fella i Jay-Z The Blueprint. W 2006 roku wydał singiel zatytułowany „Long Time”. Miał szansę dołączyć do nich, The Roots.

W 2007 roku Peedi Crakk wydał swój album zatytułowany Take Me Home. W 2008 roku wydał swój kolejny album zatytułowany Camel Face Hunting Season.

Peedi Crakk wydał swój kolejny debiutancki album zatytułowany A Night in the Life. Został wydany w maju 2009 roku.

Ma wielką karierę zawodową. Peedi Crakk osiągnął w swoim życiu wiele sukcesów. Peedi Crakk dodał wiele sławy i sukcesów do swojej kariery zawodowej.

Linki do mediów społecznościowych

Peedi Crakk uwielbia udostępniać swoje zdjęcia i filmy na Twitterze, Instagramie, Facebooku i YouTube. Nieustannie udostępnia swoje działania na platformach społecznościowych, aby zaangażować swoich fanów. Jest bardzo znaną gwiazdą i jest szeroko śledzony na portalach społecznościowych. Wartość netto Peedi Crakk w 2022 roku wynosi 2 miliony dolarów.

Peedi Crakk ma wielu fanów na całym świecie. Założył swój kanał na YouTube Peedi Crakk. ” Ma ponad 5 73 000 subskrybentów na swoim kanale YouTube. Ma również 131 000 obserwujących na Instagramie.

Peedi Crack Net Worth w 2022 roku

Od 2022 roku Peedi Crakk ma szacunkową wartość netto przekraczającą 2 miliony dolarów. Jego obecna pensja jest niedostępna. Dlatego poinformujemy Cię wkrótce, gdy będziemy mieli informacje o jego wynagrodzeniu.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego Peedi Crakk jest tak sławny?

Peedi Crakk to znany amerykański raper i muzyk.

Jak naprawdę nazywa się Peedi Crakk?

Prawdziwe nazwisko Peedi Crakk to Pedro Louis Zayas.

Ile dzieci ma Peedi Crakk?

Peedi Crakk jest ojcem czterech chłopców.

Z kim podpisał kontrakt Peedi Crakk?

Peedi Crakk podpisał kontrakt z Roc-A-Fella Records, Amalgam Digital, G-Unit Records i Def Jam Recordings.

Ile lat ma Peedi Crakk?

Peedi Crakk urodził się 25 września 1977 roku i ma 44 lata.

Podobne wyszukiwania do Ile pieniędzy zarabia Peedi Crakk Ostatnie wynagrodzenie netto Peedi Crakk

  Informacje związane z tematem Ile pieniędzy zarabia Peedi Crakk Ostatnie wynagrodzenie netto Peedi Crakk

  Oto wyniki wyszukiwania wątkuIle pieniędzy zarabia Peedi Crakk Najnowsze wynagrodzenie netto Peedi Crakk nettoz Binga. Możesz przeczytać więcej, jeśli chcesz.

  Właśnie trafiłeś na artykuł na ten tematIle pieniędzy zarabia Peedi Crakk Najnowsze wynagrodzenie netto Peedi Crakk netto. Jeśli ten artykuł był dla Ciebie przydatny, udostępnij go. Dziękuję bardzo.

  References

  Top Articles
  Latest Posts
  Article information

  Author: Sen. Ignacio Ratke

  Last Updated: 09/25/2023

  Views: 5297

  Rating: 4.6 / 5 (76 voted)

  Reviews: 83% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Sen. Ignacio Ratke

  Birthday: 1999-05-27

  Address: Apt. 171 8116 Bailey Via, Roberthaven, GA 58289

  Phone: +2585395768220

  Job: Lead Liaison

  Hobby: Lockpicking, LARPing, Lego building, Lapidary, Macrame, Book restoration, Bodybuilding

  Introduction: My name is Sen. Ignacio Ratke, I am a adventurous, zealous, outstanding, agreeable, precious, excited, gifted person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.