Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (2023)

[toc] Rozszerzenie Witch Queen jest pełne nowych, ekscytujących postaci, w tym wytwarzania broni, legendarnego trybu kampanii i cech Origin. Kolejną ważną nowością jest Void 3.0.

Void 3.0 to ulepszona wersja podklasy Void dla Tytanów, Łowców i Czarnoksiężników. Jest zgodny ze strukturą podklasy Stasis, oferuje znacznie więcej możliwości dostosowania i głęboko zmienia sposób, w jaki gramy w grę. Zarówno Fragmenty Pustki, jak i Aspekty są kluczem do Pustki 3.0.

Ten przewodnik omówi oba te elementy, ale skupi się głównie na fragmentach Pustki, dokładniej wyjaśni, do czego służą i zapewni doskonałe kompilacje na początek.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (1) Lista zaktualizowana w momencie premiery The Witch Queen (S16).

Fragmenty Pustki Destiny 2: Pełna lista

Ta tabela zawiera wszystkie Fragmenty Pustki dostępne obecnie w Destiny 2 (w tym Fragmenty Najazdu):

SztukaFragmentOpisOstateczny werdykt
Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (3)Echo dylatacjiKucając, skradasz się szybciej i zyskujesz lepszą rozdzielczość radaru. +10 Mobilność i Intelekt.Dobrze komponuje się z:Wszystko.

Chociaż ulepszony radar tego fragmentu jest miłym dodatkiem, pozostawanie w pozycji kucznej zwykle nie jest dobrym pomysłem w żadnej aktywności. Biorąc to pod uwagę, jeśli chcesz użyć tego fragmentu, może on działać z prawie każdą kompilacją, jeśli poprawnie go skonfigurujesz.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (4)Echo dominacjiPo stłumieniu celu zyskujesz na krótki czas znacznie zwiększoną mobilność, a twoja wyposażona broń zostaje przeładowana z rezerw. +10 Dyscyplina.Dobrze komponuje się z:Granat tłumiący.

► Gdy już go uruchomisz, fragment ten jest dość mocny, co daje szeroką gamę wzmocnień.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (5)Echo wymianyOstatnie ciosy w walce wręcz zapewniają energię granatu.Dobrze komponuje się z:Echo Zaopatrzenia, Echo Pijawki.

► Ten fragment ma świetną synergię z Echo Zaopatrzenia, a także dobrze współpracuje ze wszystkim, co wzmacnia walkę wręcz lub utrzymuje cię przy życiu.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (6)Echo wypędzeniaOstatnie ciosy umiejętności Pustki powodują eksplozję celów. +10 Intelekt.Dobrze komponuje się z:Wszystko.

► Ponieważ ten fragment jest tak ogólny, będzie dość mocny w połączeniu ze wszystkim, z czym go połączysz.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (7)Echo żniwPokonywanie osłabionych celów precyzyjnymi ostatnimi ciosami stworzy Kulę Mocy. -10 Intelekt.Dobrze komponuje się z:Echo Podważania.

► Ten fragment jest trochę zbyt specyficzny, aby można go było wykorzystać w PVP, ale można go wykorzystać do stworzenia ładnej kompilacji super regeneracji w PVE.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (8)Echo niestabilnościPokonywanie celów granatami zapewnia naboje lotne dla twojej broni Pustki. +10 Siły.Dobrze komponuje się z: Echo pozostałości, Echo zaopatrzenia, Echo osłabienia.
► Pociski lotne są już niezwykle silne, a ponieważ ten fragment wymaga zabicia granatem, najlepszym rozwiązaniem jest połączenie go z fragmentami wzmacniającymi granat.
Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (9)Echo LeechingaOstatnie ciosy w walce wręcz rozpoczynają regenerację zdrowia ciebie i pobliskich sojuszników. +10 Odporność.Dobrze komponuje się z:Echo wymiany.

► Choć fragment ten jest nieco trudny do uruchomienia w PvP, może być mocny w PVE z dobrą konfiguracją do walki wręcz.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (10)Echo ciemnościOstatnie ciosy kończące zapewniają niewidzialność. +10 Regeneracja.Dobrze komponuje się z: Echo wytrwałości.

► Ponieważ nie możesz używać finiszerów w PVP, jest to przydatne tylko w PVE. Biorąc to pod uwagę, ten fragment sprawia, że ​​użycie Specjalnego Wykończenia lub egzotycznych przedmiotów Kultu Aeon jest bezpieczniejsze w użyciu, a jednocześnie zapewnia niezłą regenerację.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (11)Echo wytrwałościNałożone na ciebie wzmocnienia Pustki (Niewidzialność, Osłona i Pożarcie) mają dłuższy czas trwania.Dobrze komponuje się z: Echo ciemności,Echo głodu.

► Ten fragment zapewnia niezwykle przydatne pasywne wzmocnienie, dzięki któremu Twoje potężne wzmocnienia pustki trwają znacznie dłużej.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (12)Echo zaopatrzeniaZadawanie obrażeń celom granatami zapewnia energię do walki wręcz. -10 Siła.Dobrze komponuje się z:Echo wymiany.

► Echo Zaopatrzenia jest również bardzo dobre w przypadku innych fragmentów opartych na granatach, ale ma także niesamowitą synergię z Echo Wymiany.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (13)Echo pozostałościTwoje utrzymujące się efekty granatów (Granat wirowy, Ściana Pustki, Kolec Pustki i Pocisk Axionu) mają dłuższy czas działania.Dobrze komponuje się z:Echo Osłabienia, Echo Wygnania, Echo Niestabilności, Echo Zaopatrzenia.

► Posiadanie fragmentu, który sprawia, że ​​jedna z twoich potężniejszych umiejętności trwa dłużej, jest mocne samo w sobie; możesz jednak połączyć go z czymś, co jeszcze bardziej wzmocni Twój granat, aby był jeszcze lepszy.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (14)Echo odwetuOstateczne ciosy, kiedyotoczonyprzez walczących zapewniają super energię.Dobrze komponuje się z:Echo Leechinga,Echo głodu.

► Tak jak wymaga tego ten fragmentotoczonyprzez wrogów, będziesz potrzebować czegoś, co zapewni ci regenerację zdrowia, która utrzyma cię przy życiu.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (15)Echo głoduPodnoszenie Kul Mocy zapewnia Pożarcie. -10 Odzyskiwanie.Dobrze komponuje się z: Echo wytrwałości.

► Ten fragment pozwala Łowcom i Tytanom na użycie Pożarcia. Niezwykle potężne wzmocnienie, które zapewnia mnóstwo regeneracji zdrowia, Pożarcie, a co za tym idzie i ten fragment, jest niezwykle przydatne zarówno w PVE, jak i PvP.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (16)Echo PodważaniaTwoje granaty Pustki osłabiają cele. -20 Dyscyplina.Dobrze komponuje się z: Echo pozostałości.

► Chociaż ten fragment stanowi jedynie 15% debuffa, daje ci możliwość osłabienia wszystkiego w zasięgu wzroku bez żadnych wad.

Należy pamiętać, że chociaż ten przewodnik skupia się na fragmentach,Aspekty są równie ważne. Połączenie odpowiednich fragmentów z właściwymi aspektami ma kluczowe znaczenie dla stworzenia dobrej synergii i skutecznego wyposażenia. Dlatego przez cały czas będziemy odnosić się do obu tych pojęć.

Aspekty Pustki

Oto wszystkie 9 Aspektów Pustki, które są obecnie dostępne, po 3 na klasę:

AspektKlasaEfekt
Przyspieszenie chaosuCzarodziejPrzytrzymaj przycisk granatu, aby przeładować granaty Vortex, Axion Bolt, Scatter i Magnetic. Granaty magnetyczne przeładowują się w Handheld Supernova.
Dziecko Starych BogówCzarodziejRzuć swoją Szczelinę, aby przywołać Duszę Pustki. Kiedy zadasz wrogowi obrażenia swoją bronią, Twoja Dusza Pustki rzuci się w jego stronę i wybuchnie w pobliżu, przyczepiając wysysające macki, które zadają obrażenia i osłabiają cel. Kiedy twoja Dusza Pustki zadaje obrażenia, przywraca ci energię walki wręcz i granatów (jeśli korzystasz z Healing Rift) lub zdrowie (jeśli korzystasz z Empowering Rift). Pokonanie wroga, który jest wysysany, zapewnia energię Szczeliny.
Nakarm PustkęCzarodziejPokonaj wroga za pomocą zdolności Pustki, która aktywuje pochłonięcie.
Stylowy KatmyśliwyPokonanie celu osłabionego Pustką (osłabionego, stłumionego lub niestabilnego) zapewnia niewidzialność i Prawdziwy Widzenie. Gdy jesteś niewidzialny i po Stylowej Egzekucji, twój następny atak wręcz osłabia wrogów.
Zasadzka TraperamyśliwyGracz może aktywować Szybki Upadek, aby zużyć ładunek w walce wręcz i zanurkować na ziemię, tworząc chmurę dymu po uderzeniu. Wrogowie złapani w chmurę zostają osłabieni, a sojusznicy stają się niewidzialni. Ponadto Bomby Wnętrzne, po przyczepieniu do powierzchni lub wrogów, powodują, że pobliscy sojusznicy stają się niewidzialni.
Znikający krokmyśliwyUniki sprawiają, że Łowca staje się niewidzialny.
BastiontytanRzucenie Barykady generuje Overshield dla ciebie i pobliskich sojuszników. Bunkrownicy za tarczą z czasem zregenerują Overshield i wydłużą czas jej działania.
Kontrolowana rozbiórkatytanTrafienie celu zdolnością Pustki lub lotną detonacją sprawi, że stanie się on niestabilny.
Obrona ofensywnatytanKiedy masz Overshield lub jesteś w Ward of Dawn, granaty ładują się znacznie szybciej, a twoje obrażenia w walce wręcz są zwiększone. Otrzymujesz także dodatkowy rzut tarczą dla swojej superzdolności Tarcza Strażnika.

Najlepsze kompilacje Void 3.0

Teraz, gdy już to omówiliśmywszystkie nowe fragmenty Pustki, porozmawiajmy onajlepsze buildy Voidaktualnie w grze.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (17)

Wersja Void Warlocka

Aspekty: Nakarm Pustkę, Przyspieszacz Chaosu

Granat: Wir

Paprochy:Echo wytrwałości, Echo Podważania,Echo pozostałości

Egzotyczny: Trzymanie kontrastowe

Ta konfiguracja polega na użyciu granatu do zabicia wszystkiego w zasięgu wzroku, a jednocześnie pozwala na osłabianie wrogów i dłuższe przetrwanie.

Aby rozpocząć pętlę rozgrywki w tej kompilacji, wystarczy rzucić naładowany granat (poprzez Przyspieszacz Chaosu). Gdy zabijesz nim jedno zabójstwo, natychmiast uruchomisz Pożarcie poprzez Nakarmienie Pustki, co zapewni ci regenerację zdrowia i dodatkową energię granatu.

ZEcho wytrwałościIEcho pozostałości, zabijanie granatami i utrzymywanie Pożarcia będzie całkiem łatwe, co sprawi, że ta konfiguracja będzie świetna pod każdym względem. Echo of Undermining dodaje także przydatne narzędzie do twojego granatu i zwiększa prawdopodobieństwo zabicia wrogów, w których go rzucisz.

I wreszcie, Twierdza Kontrawersowa pozwala ci zregenerować jeszcze więcej granatu, po prostu zadając nim obrażenia walczącemu, co powoduje, że czasami odzyskujesz granat, zanim pierwszy zniknie w połączeniu z resztą zestawu.

Ogólnie rzecz biorąc, chociaż ten build jest dość prosty, z łatwością pozwala rzucać nieskończoną ilość granatów i uzyskać mnóstwo regeneracji zdrowia. Możesz także łatwo dodać do tej kompilacji za pomocą modów Charged with Light lub Elemental Well, dzięki czemu kompilacja będzie jeszcze potężniejsza. Biorąc to pod uwagę, jest to niesamowite miejsce na rozpoczęcie i pozwala rozwinąć go według własnego uznania.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (18)

Wersja Void Titana

Aspekty: Obrona Ofensywna, Bastion

Paprochy: Echo wymiany,Echo wytrwałości, Echo Leechinga

Egzotyczny: Pieszczota Robaczego Boga

Ta konfiguracja pozwala Tytanom robić dokładnie to, do czego się urodzili — uderzać wszystko w twarz.

Na początek użyjesz swojej barykady, aby zapewnić sobie i pobliskim sojusznikom osłonę (Bastion). Nie tylko zapewni ci to zwiększone możliwości obronne, ale także uruchomi Ofensywny Bastion, który zwiększa szybkość ładowania granatów i wzmacnia twoją walkę wręcz na różne sposoby. Zabójstwa w walce wręcz sprawią, że twoja osłona będzie działać dłużej, co przyniesie ci jeszcze większe korzyści.

Echo Wymiany zapewni ci dodatkową energię granatu za każde zabicie przeciwnika w walce wręcz, a ponieważ w tej wersji chodzi głównie o uderzanie pięścią, ty też dostaniesz mnóstwo granatów.Echo wytrwałościsprawi, że twoja osłona będzie działać dłużej, co po prostu pomoże ci mieć pewność, że będziesz mógł łączyć zabójstwa w walce wręcz tyle, ile chcesz. I wreszcie, Echo Pijawek uruchamia regenerację zdrowia po zabiciu w walce wręcz, zapewniając ci jeszcze większą ochronę (coś, co jest bardzo potrzebne, biorąc pod uwagę, jak agresywnie będziesz grać).

I na koniec, Wormgod Caress zwiększa obrażenia w walce wręcz za każde zabicie przeciwnika, co pozwala ci zabijać coraz większe cele samym uderzeniem.

Podobnie jak wersję Czarnoksiężnika, tę można rozszerzyć o różne modyfikacje i broń, aby uczynić ją jeszcze potężniejszą, ale na początek jest to niezły element konstrukcyjny.

Przewodnik po fragmentach Pustki Destiny 2 i najlepsze kompilacje (19)

Wersja Łowcy Pustki

Aspekty:Znikający krok,Stylowy Kat

Paprochy:Echo głodu,Echo pozostałości, Echo niestabilności, Echo osłabienia

Egzotyczny: Pełne spojrzenie

Broń: Dowolny Pusty Podstawowy

mod: Syfon Harmoniczny (hełm, 1 energia)

Ta konstrukcja łowcy zapewnia szaloną regenerację granatów i wyjątkową przeżywalność do tego stopnia, że ​​nie musisz się nawet martwić o śmierć.

Na początek będziesz chciał rzucić granat w grupę wrogów. To nie tylko je osłabi (Echo of Undermining), ale także sprawi, że będziesz niewidzialny po zabiciu (Stylowy Kat) i przyznaj swojej broni próżniowej Naboje Lotne (Echo Niestabilności). Ponieważ twoja broń sprawia, że ​​wszystko staje się niestabilne, zabicie nią natychmiast sprawi, że staniesz się niewidzialny.

Dodatkowo, ponieważ korzystasz z Harmonicznego Syfonu, twoja broń będzie generować Kule Mocy, które możesz podnieść, aby zyskać Pożarcie (Echo głodu). Zapewni to nie tylko regenerację zdrowia, ale także energię zdolności granatów, dzięki czemu będziesz mógł rozpoczynać ten proces od nowa tak często, jak chcesz.

I wreszcie, chociaż wszystko inne, o czym wspomniano, nie jest całkowicie potrzebne, wszystko to przynosi korzyść tej kompilacji na różne sposoby. Omnioculus zapewnia ci odporność na obrażenia, gdy jesteś niewidzialny (a jesteś nim prawie po każdym zabiciu),Echo pozostałościsprawia, że ​​twój granat wytrzymuje dłużej (zapewniając, że go zabijesz) orazZnikający krokto kolejny sposób, aby stać się niewidzialnym, na wypadek, gdybyś znalazł się w trudnej sytuacji.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo mocna konfiguracja, która pozwala ci być niewidzialnym przez cały czas z dodatkową regeneracją zdrowia i odpornością na obrażenia, a także sprawia, że ​​wszystko w zasięgu wzroku staje się niestabilne i osłabione. Podobnie jak pozostałe dwa, tę kompilację można ulepszyć różnymi wybranymi modami, więc zdecydowanie warto poeksperymentować, jeśli szukasz czegoś potężniejszego lub złożonego.

Twoja kolej

Mamy nadzieję, że ten przewodnik i kompilacje pomogą Ci rozpocząć pracę z Void 3.0. Po prostu zaufaj nam, gdy powiemy, że te nowe podklasy Pustki są niezwykle mocne i niesamowicie zabawne. Są one dostępne dla wszystkich graczy, w tym także w wersji darmowej, i zdecydowanie powinieneś spróbować!

Jaka jest Twoja ulubiona wersja Void 3.0 do tej pory?

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Horacio Brakus JD

Last Updated: 12/31/2023

Views: 6327

Rating: 4 / 5 (71 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Horacio Brakus JD

Birthday: 1999-08-21

Address: Apt. 524 43384 Minnie Prairie, South Edda, MA 62804

Phone: +5931039998219

Job: Sales Strategist

Hobby: Sculling, Kitesurfing, Orienteering, Painting, Computer programming, Creative writing, Scuba diving

Introduction: My name is Horacio Brakus JD, I am a lively, splendid, jolly, vivacious, vast, cheerful, agreeable person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.